درباره ما

چرا ما؟ (ما عشق سبز می‌کنیم!) درباره گلخانه آیت بخونید.
قشنگ‌ترین، بهترین، باکیفیت‌ترین و دلبرترین گلا اینجان. همیشه سعی کردیم و می‌کنیم که باکیفیت‌ترین گلای موجود رو با بهترین شرایط نگه‌داری کنیم. از لحاظ شرایط نگه‌داری همیشه حواسمون بوده و هست که آفت و قارچ آسیبی به گلای قشنگمون نزنه و یه جورایی این بچه‌ها رو لای پر قو نگه می‌داریم. نه که نازنازی باشن نه! خیلی هم مقاوم و استوارن ولی هیچ‌وقتم نذاشتیم آسیبی ببینن که به تن‌شونو به قشنگیشون صدمه بزنه.

ما توی گلخانه آیت همیشه حواسمون به دوستامون هست. هر کی که گل دوس داشته باشه و بخواد از این بچه‌ها نگه‌داری کنه دوست همیشگی ماست و قیمتامون هم بر همین اساس دوستانه و مناسب تنظیم شده. اولویت اول اینه که به علاقه‌مندای گل و گیاه و طبیعت، گل و حال خوب هدیه بدیم. تا همه‌ی دوستامون توی خونه‌هاشون قشنگیو شورِ زندگی رو داشته باشن.

تضمین کیفیت، تضمین بهترین قیمت و دادن مشاوره رایگان وظیفه‌ایه که ما در قبال دوستامون به عهده داریم و امیدواریم که در کنار هم بتونیم زیبایی بیشتری به جهان بدیم.

همین که شما گلی رو که دوسش دارین رو ببرین خونه‌تون، برای ما کافیه و خوشحال می‌شیم، قیمت میشه جزو اولویتای بعدی‌مون.

خدمت دیگه‌ای که برای دوستامون انجام می‌دیم مشاوره رایگانه. اگه سوالی داشتین در مورد گلای خودتون یا حضوری اومدین گلخونه و در مورد بچه‌های قشنگ ما نکته‌ای به ذهنتون رسید که خواستین بپرسین، می‌تونین صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید بعد توی دایرکت سوالا رو مطرح کنید، هر پنج‌شنبه با دقت و حوصله بهتون جواب می‌دیم و کمک می‌کنیم که راحت‌تر از بچه‌ها نگه‌داری کنین.

تازه توی وب‌سایتمونم دو تا بخش داریم به اسم ویدئو‌های آموزشی و وبلاگ که اونجا مطالب و مسائلی که فک می‌کنیم برای خیلیا پیش بیاد و جزو سوالاشون باشه رو توضیح می‌دیم. توی ویدئوها کارشناسای گیاه‌پزشکی و علوم کشاورزی از گلا حرف می‌زنن و توی مقاله‌ها هم هر چیزی رو که بیان می‌کنیم مورد تایید این عزیزان خواهد بود.

درباره ما

درباره ما

درباره ما (چی شد جوونه زدیم)

درباره گلخانه آیت و فعالیت‌های ما، باید بهتون بگیم که از اول اولش ما خودمون خیلی گل دوست داشتیم. خیلیا! اصن بدجوری. بعد همین‌جوری که هی در و دیوار خونه‌مونو پرِ گل کرده بودیم، بعد دیدیم دیگه خودمون جا نمیشیم تو خونه‌مون! اینقد که این قشنگا زیاد شدن. گفتیم چیکار کنیم! چیکار نکنیم؟ به این نتیجه رسیدیم که خب خونه‌مون که قشنگ شده کاش بتونیم همه خونه‌های شهرو قشنگ کنیم اینجوری شد که گفتیم بریم یه آشیونه بزرگ و آروم پیدا کنیم تا بشه با خیال راحت گلدونا رو توش گذاشت و تماشا کرد و هدیه داد به دوستان.

 از اونجاییم که دلمون نمی‌اومد تنهایی این همه قشنگی و زیبایی رو واسه خودمون ورداریم، تصمیم گرفتیم که خوشگلیا و سبزیا و دلبریا رو با بقیه آدما قسمت کنیم. مطمئن بودیم و هستیم که کلی آدمِ دیگه هم وجود دارن که دیوونه‌ی گل و گیاهن.

آدمایی که دلشون پر می‌کشه واسه بوییدن یه گل قشنگ، واسه نوازش کردن برگای یه گیاه خوشگل. می‌دونستیم و می‌دونیم که هنوزم آدمایی هستند که صبح به صبح که از خواب پا میشن به گلاشون سلام می‌کنن و صبح بخیر میگن. باهاشون حرف میزنن، نازشون میکنن، براشون آواز میخونن.

خواستیم که به بهونه تاسیس گلخونه با این آدم‌قشنگا بیشتر ارتباط بگیریم و باهاشون دوست بشیم. یه جورایی باید اعتراف کنیم که ما این گلخونه رو راه انداختیم تا شمایی که مثل ما گلا رو دوس دارینو پیدا کنیم و باهاتون دوست بشیم!

چون ما میدونیم شمایی که گل دوس داری مثل گلا لطیف و قشنگی. چون ما اعتقاد داریم که آدمایی که خیلی خوبن و قلب پاکی دارن بخشی از خوبی و زیبایی‌شون رو با پرورش گلا با جهان و بقیه آدما قسمت می‌کنن. مثل پرنده‌ای که خودشم قشنگه، صداشم قشنگه، مثل ابری که خودشم قشنگه و پر مهره، بارونشم قشنگه و شفافه.

بیاین به ما سر بزنید. ببینیمتون،بعد با هم گلای قشنگ گلخونه رو نگاه کنیم و کیف کنیم. ما از دیدنتون خوشحال می‌شیم.

راستی درباره گلخانه آیت بهمون بگید. نظر بدین تا بهتر بشیم هر روز.

درباره ما

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «گلخانه آیت» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو