کاشت فلفل دلمه‌ای

ویدئوی کاشت فلفل دلمه‌ای در منزل رو براتون امروز آماده کردیم… دوستای عزیز و گلمون همه چی واضحه و فکر می‌کنیم نیاز به توضیح نداشته باشه، نه؟ مراحل کاملا مشخص و روشنه… بازم اگه سوالی دارین، می‌تونین تشریف بیارید صفحه اینستاگراممون اونجا هم از دیدنتون خیلی خوشحال می‌شیم یا این‌که همین‌جا ازمون بپرسید.

پ‌ن مادرانه: اگه بدونین این ویدئوها چه پشت صحنه‌هایی داره… با چه خونِ دلی ساخته می‌شه و باراد چطوری بارها و بارها بی‌مقدمه میاد وسط صحنه! با انگیزه‌ی بیشتری تماشا می‌کنید و قدر اين فيلم‌ها رو بیشتر مي‌دونيد. اصلا شاید همین باعث شه تشویق بشین و فلفلای خوش‌رنگو خوشمزه بکارید… امتحان کنین واقعا دوست ندارید محصول دست خودتون رو نوش جان کنین؟ به نظر ما که حتما باید از این حرکتا بزنین تا حستون به زندگی و دنیا قشنگ‌تر شه.

ویدئوهای آموزشیمون رو درباره گل و گیاهان آپارتمانی دنبال کنید. توی این بخش سعی کردیم که در مورد کاشت و نگه‌داری انواع و اقسام گل‌ها و گیاهان توضیحات کاربردی و مفیدی رو براتون آماده کنیم. از اونجایی که علایق و سلیقه‌های افراد با هم متفاوته ما هم توی این بخش تنوع ایجاد کردیم و در مورد گیاهای مختلف حرف زدیم و ویدئوی آموزشی گذاشتیم. بعضیا ممکنه صرفا دوست داشته باشن که نحوه کاشت و پرورش صیفی‌جات رو دنبال کنن و یه سریا هم دوست داشته باشن در مورد گل‌ها و گیاهای تزیینی آموزش ببینن توی این بخش این موارد رعایت می‌شه تا همه بتونن به مطلبی که علاقه دارن دسترسی داشته باشن. در ضمن باز ممکنه که برای یه سری از عزیزان سوال پیش بیاد چه در مورد ویدئوی آموزشی منتشر شده و چه در مورد متنی که گذاشته شده، این عزیزان می‌تونن بیان تو پیچ اینستاگرام گلخونه آیت و اونجا توی قسمت دایرکت از ما سوال بپرسن.

ما این‌جاییم همین حوالی شما!