نحوه کاشت سیر در منزل

کاشت سیر در منزل

سلام عزیزان دل

برای این آموزش‌مون سیر رو در نظر داریم که می‌دونم خیلی طرفدار داره و خیلیا دوس دارن که بدونن توی خونه چه جوری می‌شه سیر کاشت و ازش مراقبت کرد. بادیدن ویدئویی که براتون بارگذاری کردیم و خوندن توضیحاتی که اینجا نوشتیم شما می‌تونین خیلی راحت با کاشتن و نگه‌داری سیر توی خونه آشنا بشین.

اگه سیر جوونه زده دارین و نمی‌دونین باید باهاش چی کار کنید ما براتون یه پیشنهاد جذاب داریم؛ این‌جوری می‌تونین بکارینش…

توی قسمت اول ویدئو دیدین که خاک رو توی گلدون یه کم زیر و رو کردیم و بعد سیرها رو در خاک کاشتیم و بهشون آب دادیم. یه روش دیگه هم داره که بطری‌های پلاستیکی نوشابه یا آب معدنی رو سوراخ کنین و توشون خاک سبک و‌ خوب بریزید و از اون سوراخ‌ها نصف سیر رو رد کنین و آبیاری کنید.

برای روش اول هر زمان سطح خاک خشک شد تا عمق یکی دو سانت، آبیاری رو با آب‌پاش انجام بدین و برای روش دوم، چون بطری پلاستیک زهکش نداره که آب رو رد کنه، پس خاک رو کاملا چک کنید، اگه قسمت عمیقش خشک بود حتما به سیرهای قشنگتون آب بدین.

حرفی؟ سوالی؟ به نظرتون چطور بود؟ شما تا حالا از این روش‌ها برای کاشت سیر استفاده کردید؟

ویدئوهای آموزشیمون رو درباره گل و گیاهان آپارتمانی دنبال کنید. توی این بخش سعی می‌کنیم انواع و اقسام گیاها و گل‌ها رو بهتون معرفی کنیم و شما رو با نحوه کاشت و داشت اون‌ها آشنا کنیم. سعی می‌کنیم که برای همه سلیقه‌ها و همه علاقه‌ها آموزش داشته باشیم. چه برای کسایی که گل دوس دارن چه برای کسایی که گیاه یا نهال دوس دارن. همه‌تونو دوس داریم.

ما این‌جاییم همین حوالی شما!

برای آشنایی با نحوه کاشت نارنج و دیدن ویدئوی آن روی لینک کلیک کنید.